Resort Kroměříž
Navigace
Stránky
Sociální sítě
Resort Kroměříž
0
0 Kč

O nás

Tento server jsme vytvořili jako místo pro Destinační management našeho krásného města Kroměříže a přilehlého okolí. 

Chceme zde sdružit na jednom místě a pod jednou střechou veškeré aktivity, které turisté mohou velmi jednoduchou cestou objednat, vyznat se v nich a mít stále možnost zážitky vyměnit za jiné, například v případě špatného počasí či osobních důvodů. 

S cestovním ruchem v Kroměříži máme velké zkušenosti, od 2009 vlastníme projekt ČERNÝ OREL, který poskytuje na Velkém náměstí v Kroměříži vlastní pivovar s oceněnými pivy, restauraci s nabídkou velmi kvalitní gastromie, ubytování v hotelu či penzionu přímo v centru města Kroměříže, vlastníme také čokoládovnu Yesterka a Ztracený bar.

Od roku 2009 jsme do města pomocí balíčků, známých a marketingu nalákali tisíce spokojených klientů, kteří se k nám velmi často vracejí. Na těchto zkušenostech, know-how, jsme vytvořili projekt, abychom návštěvníkům nabídli možnost využití všech služeb města na jednom místě. 

V případě velkých zájezdů, či velkých firemních akcí, jsme tak schopni a máme zkušenosti zařídit program i pro skupiny nad 150 osob. Nevájte a vyzkoušejte nás, jsme připraveni ušít program pro vás na míru.

Všichni poskytovatelé zážitků či ubytování v Kroměříži nám prosím pište, abychom i Vás mohli na tento server zařadit a nabídnout možnost se prezentovat.